Sarakste jau kaut kā no paša sākuma nevedās – viņš uzbruka ar kaut kādiem pārmetumiem, viņa indīgi atbildēja.

-Kaut kāda problemātiska meitene, nav vērts ar viņu sapīties, – nodomāja viņš un uzaicināja uz satikšanos.

-Tramvaja nekauņa! Tūlīt tikpat nekaunīgi atbildēšu un vairāk ar viņu nesarakstīšos, – nolēma viņa, bet saņemot uzaicinājumu uz tikšanos, tomēr piekrita.

Visu dienu viņa domāja iet vai neiet, jau gribēja atteikties, bet tā arī neatrada nevienu daudz-maz ticamu iemeslu atteikumam.

Arī viņš gribēja piezvanīt un samelot, ka ir aizņemts, taču līdz darījuma pārrunām bija vēl stunda laika, un viņš domāja, ka tase kafijas, kaut arī sliktā kompānijā, tomēr netraucēs. Kafija bija pieklājīga, bet atmosfēra – sasprindzināta.

BildeMeitene tā neko, seksam pāris reizēm noderēs, – nodomāja viņš un piedāvāja aizvest viņu mājās, jo tas bija viņam pa ceļam.

– Šodien pat izņemšu savu anketu no saita, apnicis tikties ar tādiem muļķiem, labāk tad visu mūžu kājām staigāt – nolēma viņa un sēdās mašīnā.

– Vēlu vakarā viņa iegāja iepazīšanās saitā, lai izņemtu ārā savu anketu un ieraudzīja, ka arī viņš ir internetā.

– Ar citām meitenēm laikam sarakstās, es viņam neiepatikos, – nodomāja viņa un nezin kāpēc smagi nopūtās.

– Vīriešus medī, tā jau zināju, ka nevajag tikties, – nodomāja viņš, ieraudzījis viņu saitā, un piedāvāja satikties vēlreiz, kad abiem būs vairāk laika, lai varētu mierīgi parunāties.

– Viņa piekrita un viņi sarunāja tikšanos tajā pašā kafejnīcā. Dienā viņš vairākas reizes zvanīja, gribēja atcelt tikšanos, bet sākumā viņa neņēma klausuli, vēlāk numurs nebija pieejams.

– Bērnu dārzs kaut kāds, ja jau negrib runāt, nevajadzēja piekrist randiņam, – dusmojās viņš un nolēma vairāk nezvanīt.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!