Facebook vietnē savu neapmierinātību izteica kāda sieviete vārdā Agneta, kura ir patiesi izbrīnīta, ka par salīdzinoši labu atalgojumu nevar atrast darbiniekus.

Agneta raksta:

“Alga VISMAZ 1500 eiro mēnesī, bezmaksas pusdienas, 15 (!) brīvdienas, bet nav, kas strādā! Man un manai ģimenei pieder restorāns. Jau mēnešiem ilgi mocamies atrast viesmīļus (un pavārus). Bet stāsts par viesmīļiem, kuru šajā valstī, acīmredzot, NAV!

Un es tiešām nesaprotu, kāpēc? Būt restorāna īpašniecei mazā uzņēmumā nenozīme sēdēt skaistā kostīmiņā ar lakotiem nagiem pie MacBooka, malkojot kafiju. Mēs ar mammu aizpildām visus robus – gan apkalpojam klientus, gan vedam tomātus no Centrāltirgus… pašas esam gan PR speciālistes, gan trauku mazgātājas vienā personā.

Bieži pati esmu viesmīle, jo te kāda saslimst, te tiek “ieslēgta dzīvoklī” un tā tālāk. Pēc kārtējās piespiedu maiņas esmu neizpratnē – kur ir problēma būt viesmīlei? Pēdējo reizi, kad strādāju, dzeramnaudās vien nopelnīju teju 100 eiro – PAR VIENU DIENU! PLUS alga un bonusi!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!