Nav viegli būt vientuļai mātei, bet vēl grūtāk ir atkal atrast mīlestību. Taču šai vientuļajai māmiņai dzīvē notika kas ļoti interesants.

Kasandra Rešāra un Grānts Tribbets iepazinās sociālajos tīklos. Satikās viņi jau deviņus mēnešus. Vīrietis jau no paša sākuma zināja, ka Kasandra ir vientuļā māte.

„Godīgi sakot, tas bija viens no apstākļiem, kas aizkustināja manu sirdi” – teica puisis intervijā.

Viņš palūdz mīļoto kopā ar viņas piecgadīgo meitiņu Adrianu saposties, lai dotos kopā pabrokastot vienā no CrackerBarrel restorāniem. Kasandra viņa lūgumā saklausīja ko dīvainu, jo viņa vienmēr bija labi ģērbusies un skaisti ģērba arī meitiņu.

„Mēs ar meitiņu saposāmies un viņš veda mūs uz restorānu” – rakstīja 26 gadīgā sieviete. Mani nedaudz mulsināja nepieciešamība saposties un es sāku nervozēt”.

Pēc restorāna Grānts aizveda viņas uz kādu skaistu koka tiltiņu dabas rezervātā. Tad vīrietis notupās uz ceļa un uzdeva jautājumu par precībām. Protams, ka Kasandra piekrita!

Taču tas, ko viņš izdarīja pēc tam, pārsteidza viņu vēl vairāk.

Grānts pagriezās un uzrunāja Kasandras meitiņu – atceras jaunā sieviete. „Viņš pajautāja Adrianai, vai viņš var kļūt par viņas tēti un apsolīja visu mūžu viņu mīlēt un rūpēties par viņu.”

Adriana atbildēja: ”Paldies!” Vīrietis laikam gan bija gaidījis viennozīmīgu atbildi ”jā „ vai „nē”. Un Adriana uzreiz piebilda: „Jā! Beidzot man būs tētis!”.

Pateicībā par piekrišanu vīrietis mīļotajai sievietei uzdāvināja gredzenu, bet meitiņai kaklarotu.

Katram stāstam vienmēr ir labas beigas. Vienkārši vajag ticēt, ka viss būs labi un ka visam ir savs laiks un vieta. Neraugoties uz grūtībām un negatīvismu pasaule, vienmēr vajag ticēt labajam!