Tāpat kā daudzas citas sievietes, Jekaterina Mirimanova uztraucās par savu ķermeni. Daudzas reizes viņa mēģināja nomest svaru, tomēr visas mocības ar diētām beidzās bez rezultātiem. Viss, kas ātri gāja projām, tikpat ātri atgriezās un pat ar uzviju.

Šobrīd Jekaterina ir veiksmīgs cilvēks un visai populāras novājēšanas sistēmas autore. Nedaudz pastāstīsim par viņu un par to, kā viņai izdevās sasniegt tādu rezultātu.

2005. gada sākumā Jekaterina, uzkāpjot uz svariem, ieraudzīja – 120! Tad viņa nolēma saņemties un novājēt. Šim nolūkam viņa izmantoja sistēmu, kuru izdomāja pati…

Jau maijā bija manāmi pirmie panākumi. Līdztekus ierobežojumiem ēšanā, sieviete sāka vairāk uzturēties svaigā gaisā. Rezultāti nebija ilgi jāgaida.

Jekaterina nekad neizlaiž brokastis. Šī ēdienreize ieslēdz vielmaiņas procesus organismā.  Viņa tēju vai kafiju dzer bez cukura.

Fotogrāfija tapusi 2005. gada jūnijā. Svars ir 82 kg.

Ja gribas šokolādi – drīkst tikai melno. Kviešu maizi drīkst ēst tikai brokastīs. Rudzu maizi – pusdienās.

2005. gada augusts – svars ir 78 kg.

Arī vakariņas izlaist nedrīkst, bet jāpaspēj paēst 3 – stundas pirms gulētiešanas. Jāēd vieglie produkti:  dārzeņi, biezpiens. Ja ēd vistu vai zivi, tad bez maizes un bez piedevām.

2005. gada rudens. Svars ir 73 kg.

Šķidrumu var patērēt, cik vēlas, bet bez īpaša fanātisma. No alkohola pieļaujams sarkanais sausais vīns.

2006. gada sākums. Svars ir 68 kg.

Katru dienu jābūt fiziskai slodzei, kas, protams, pa spēkam. Lai arī tā ir neliela, bet lai tā ir regulāra. Pie tam jāraugās, lai šī slodze nenomocītu, bet darītu prieku.

2006. gada septembris. Svars ir 62,5 kg.

Vēl Jekaterina iesaka neuzstādīt pārāk augstu latiņu un negaidīt tūlītēju rezultātu. Virzīties uz mērķi vajag pakāpeniski. Fotogrāfijā Jekaterinas svars ir 60,5 kg.

Kā redzi, nedaudz vairāk kā pusotra gada laikā, Jekaterina spēja nomest pusi no sava svara. Un pats galvenais – viņa to izdarīja. Sāka mainīt savus ieradumus, neatliekot to uz vēlāku laiku.

Ir vērts Jekaterinu ņemt par piemēru. Viņa taču pierādīja, ka ir iespējams novājēt un iedvesmoja uz to ne vienu vien sievieti.