Kopš Valērija Maligina nāves pagājušā gada 9. decembrī lielu sabiedrības un mediju uzmanību piesaistījusi viņa sieva Elīna Maligina. Šobrīd Elīna atklāj, kas noticis vīra pēdējā dienā.

Izdevumam “Kas Jauns” intervijā Maligina pastāstījusi, ka liktenīgajā dienā viņa ar Valēriju apmeklēja SIA “Silvanols” Ziemassvētku pasākumu.

“Kas tur notika? Nekas tur nenotika. Normāla diena. Ar meitām strīdu nebija, arī tikšanās nebija. Pēc pasākuma ar Valēriju devāmies mājās, skatījāmies seriālu “Outlander”. Un cilvēks aizmiga, miegā aizgāja… Tika izsaukta ātrā palīdzība, bet notika, kas notika,” žurnālam atklāja Elīna.

Neatliekamo medicīnisko palīdzību izsaukusi viņa, jo viņa pamanīja, ka nav kaut kas kārtībā – ka cilvēks ir aizmidzis, ir zilas lūpas.

Tiklīdz mediķi bija klāt, ieradās arī Maligina meitas. Jau mazliet vēlāk, kā Elīna iepriekš stāstīja, viņa bija spiesta pamest ģimenes mājokli – bez mantām, dokumentiem. Viņai tika liegts īpašumam tuvoties tuvāk par diviem metriem.

Savukārt februāra vidū kopā ar pārējām Maligina mantiniecēm viņa tika ielaista vīra Jūrmalas īpašumā un konstatēja, ka ir pazudušas vairākas vērtīgas lietas.

Tiek atgādināts, ka uzņēmējam palikuši četri neatraidāmie mantinieki – divas pilngadīgas meitas Irina un Nika, kura pērnā gada vasarā Maliginam dāvāja pirmo mazbērnu, jaunākā atvase Anna, kas nāca pasaulē laulībā ar Helmuta Baldera-Sildedža meitu Signi Balderi-Sildedzi, kā arī atraitne Elīna Maligina.