Šis gads ir sācies ar vērienīgu “Maxima” veikalu modernizāciju, janvārī uzsākot apjomīgus rekonstrukcijas darbus piecos veikalos visā Latvijā. Pārmaiņas sagaida Rīgas, Iecavas, Siguldas, Dagdas, un Rēzeknes “Maxima” veikalus.

“Iedzīvotāju iepirkšanās paradumi mainās visā Latvijā, radot nepieciešamību pēc modernas un ērtākas iepirkšanās un darba vides gan klientiem, gan darbiniekiem.

Veicot veikalu atjaunošanas darbus, mēs arvien vairāk domājam ne tikai par patīkamāku telpu radīšanu un pārdomātiem dizaina risinājumiem, bet arī par ēkas un iekārtu energoefektivitāti, jaunāko tehnoloģiju ieviešanu un pašapkalpošanās kasu tīkla paplašināšanu,” komentē “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Katra veikala atjaunošanas darbi tiek rūpīgi plānoti, atbilstoši konkrētās vietas pircēju paradumiem, telpu izvietojumam un veikala formātam.

Veikalos tiek ieviesta virkne videi draudzīgu risinājumu, tostarp efektīvs LED apgaismojums, modernas dzesēšanas un saldēšanas iekārtas, kas darbojas bez freona un sniedz iespēju atgūt siltumu no tehnoloģiskā aukstuma iekārtām.

Tāpat veikalu telpās tiek sakārtoti inženiertīkli, veikta ēku fasādes un nepieciešamības gadījumā arī pieguļošās teritorijas labiekārtošana, sniedzot būtisku ieguldījumu pilsētvidēs.

Veikalu rekonstrukciju ilgums ir paredzēts no trīs līdz pieciem mēnešiem.