Vācu mazumtirdzniecības veikalos “Lidl” ir veiktas izmaiņas saistībā ar rindām pie viņu veikaliem. Proti, ģimenes ar bērniem vairs nevar iekļūt veikalā, nestāvot rindā. SIA “Lidl Latvija” Korporatīvās Komunikācijas departamenta pārstāvji portālam skaidro, kāpēc ir notikušas šādas izmaiņas.

“Mēs patiesi priecājamies par Latvijas iedzīvotāju lielo interesi un vēlmi iepirkties “Lidl” veikalos, taču mums jāņem vērā Covid-19 dēļ ieviestais ārkārtas stāvoklis, un ierobežotais klientu skaits, ko vienlaikus drīkstam apkalpot veikalos.

Tas izpaužas arī rindās pie “Lidl” veikaliem.” portālam “Apollo.lv” skaidro “Lidl” pārstāvji. Veikalu tīkla pārstāvji skaidro, ka joprojām tiek nodrošināta vienlīdzīga iespēja iepirkties visiem klientiem, un kopš 11. oktobra ir pagarināti visu “Lidl” veikalu darba laiku no 7.00 līdz 23.00.

“Lidl” pārstāvji aicina ģimenes ar bērniem rūpīgi izvērtēt došanos uz veikalu. “Mēs cienām un priecājamies par katru “Lidl” klientu.

Apkalpojam tos visus ar vienotu attieksmi, līdz ar to arī ģimenes ar bērniem, tai skaitā zīdaiņiem, tiek apkalpotas tikai rindas kārtībā. Ņemot vērā laiku, kas jāpavada rindā, kā arī klimatiskos apstākļus, aicinām jaunos vecākus rūpīgi pārdomāt, kad un kā doties uz “Lidl”, atbild “Lidl” pārstāvji.

Jau ziņots, ka 7.oktobrī, visā Latvijā tiks atklāti kopumā 15 mazumtirdzniecības tīkla “Lidl” veikali. Kompānija “Lidl Latvija” reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 251,5 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas “C E – Beteiligungs-GmbH”.