Jau iepriekš tika vēstīts, ka Mairis Briedis naktī uz svētdienu “Arēnā Rīga” Pasaules Boksa supersērijas pirmā smagā svara kategorijas pusfinālā iespaidīgā cīņā piekāpās ukrainim Oleksandram Usikam.

Divi tiesneši Usikam piešķīra uzvaru ar 115:113, kamēr viens cits deva neizšķirtu – 114:114. Uzzinot, ka latviešu sportists vēlētos revanša cīņu, ukrainas bokseris Oleksandrs par šo piedāvājumu izteicies, ka tas viss būs atkarīgs no piedāvātās naudas, vēsta raidījums “Sporta studija”.

Pēc WBS rīkotāju teiktā, Usiks par iekļūšanu supersērijas finālā saņems vienu miljonu dolāru, un Ukrainas bokseris ļāva noprast, ka ar Briedi vēl reiz būs gatavs cīnīties tikai tādā gadījumā, ja būs finansiāli ieinteresēts.

“Jums nauda ir? Cik daudz naudas piedāvājat, lai es vēlreiz cīnītos ar Briedi? Tagad viss ir atkarīgs no naudas,” izteicās Usiks.

Tāpat ukrainis piebilst, ka Briedis ir ļoti labs bokseris un viņš cīņu aizvadīja cienīgi. Attiecīgi sev nevajag pārmest – Usiks pats ļoti labi saprot, kā tas ir zaudēt. Bet vienkārši ir jāvirzās tālāk uz priekšu.