Daudziem zināmais TV raidījumu vadītājs un dziedātājs Roberto Meloni ir patīkami pārsteidzis daudzus cilvēkus, kur pavisam nesen viņš dalījās pārdomās par kādu sarunu ar pasākuma pasūtītāju.

Kā stāsta Roberto, tad viņam tika piedāvāts vadīt pasākumu citā valodā, uz ko Roberto godīgi atbildēja, ka viņam nav tik labas zināšanas, lai spētu to pasākumu kvalitatīvi novadīt. Pretī esošais cilvēks uz šādu atbildi pamatīgi vien nobrīnījās. Savukārt Roberto gan par to ir viedoklis un vēl pie tam visai pārdomāts!

Roberto raksta:

“Lūdzu nepārprotiet, bet tiklīdz man tiek piedāvāts vadīt privātu pasākumu angļu un krievu valodā, un uz manu atbildi “Ja izvinjajus, no ja njetak horosho govorju po russky” es saņemu no firmas sekretāres kā reakciju pārsteigto sejas izteiksmi un nedaudz aizvainoto atbildi “Kak možet bit, po latviski ochin horosho govoritie y po russky neto?!” …

Es gribu TIEM dažiem cilvekiem (jo te ir runa par cilvēku inteliģenci, nevis par tautību ) atgādināt, ka es pārcēlos dzīvot uz LATVIJU pirms 18 gadiem, tadeļ es iemācījos Valsts valodu. Un gribu piebilst, ka man I bakalaurea Filoloģijā un es runāju četras vai piecas valodas, jo valoda ir bagātība, bet prasta uzvedība gan nav. Paldies no sirds.”

Viņa teikto atbalsta simtiem cilvēku!