Nākamajā darba nedēļā dienas laikā vietām gaisa temperatūra sasniegs +13°, turklāt laiks būs lielākoties sauss un salīdzinoši saulains.

Siltais laiks saglabāsies līdz pat nedēļas vidum, bet nedēļas nogalē laika apstākļi mainīsies – gaisa temperatūra pazemināsies un gaidāms lietus, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Novembra pirmajā nedēļas nogalē virs Latvijas atradās robeža starp siltu un vēsu gaisu, līdz ar to laika apstākļi bija mainīgi. Piektdien Kolkā tika pārspēts 2. novembra stacijas maksimālās gaisa temperatūras rekords, temperatūrai sasniedzot +15.1°, bet sestdien un svētdien laiks bija salīdzinoši vēsāks.

Vietām brīvdienās tika novēroti arī nelieli nokrišņi. Nākamās nedēļas pirmajā pusē un vidū laika apstākļus noteiks anticiklons – laiks būs silts un bez nokrišņiem. Pirmdien mākoņu ietekmē gaisa temperatūra vēl nebūs augstāka par +6…+10°, bet turpmākajās dienās laiks būs skaidrāks un gaiss iesils līdz +8…+13°, un vietām, ļoti iespējams, tiks pārspēti maksimālās gaisa temperatūras rekordi.

Naktīs temperatūra lielākoties būs +2…+8° robežās, bet vietām austrumos atsevišķās naktīs iespējams neliels sals līdz 0…-1°. Nedēļas otrajā pusē anticiklona ietekme pakāpeniski mazināsies, līdz ar to nedēļas nogalē laiks būs mākoņaināks un lielā daļā teritorijas gaidāms neliels līdz mērens lietus.

Pastiprināsies arī dienvidrietumu, rietumu vējš, kas piekrastes reģionos brāzmās sasniegs 15 m/s. Gaisa temperatūra dienas laikā būs aptuveni +5…+10°, bet naktīs palielinātā mākoņu daudzuma dēļ gaiss atdzisīs vien par dažiem grādiem.