Daudziem zināmais latviešu dīdžejs, radio personība Toms Grēviņš savā „Instagram” kontā dalās gan ar to, kā viņam klājas privātajā dzīvē, gan ar to, kā viņam sokas darbos un lietās, kuras viņš mīl visvairāk.

Tiesa gan šoreiz notikums nav tas pozitīvākais, jo Toms ceturtdien bija publicējis vairākas bildes savā „Instagram” kontā, kur redzams, kā ir nokritis no velosipēda un tā rezultātā Tomam tika ieģipsēta kreisā roka.

Kā tiek vēstīts, tad Grēviņa sarkanais velosipēds neparedzēti pievīla viņu un tā rezultātā priekšējā riepa nobremzējās visai strauji un pats Toms pārlidoji pāri velosipēda ragiem.

Tā kā nebija spējīgs pabraukt pēc šī notikma, Toms nolēma velosipēdu tuvākajā malā to paslēpt, jo līdzās diemžēl nav bijusi slēdzene.

Kad viņš bija atgriezies pakaļ savam velosipēdam, tas vairs neatradās tajā vietā, kur noslēpa. Viens bija skaidrs – kāds to paņēma sev.

“Mums kopā bijuši lieliski nakts braucieni, randiņi un piedzīvojumi! No Toma Ērenpreisa rokām tas bija nācis, pēdējos gados “X sports” to uzturēja pie labas veselības. Lai veicas nākamajam īpašniekam,” tā Grēviņš.

Novēlam Tomam ātru izvesaļošanos!