Pamanot pirmos saslimšanas simptomus, terapija jāsāk nekavējoties. Jāapmeklē otolaringologs, jālieto medicīnas preparāti. Mūsu mājas līdzeklis palīdzēs tikt galā ar slimību daudz ātrāk un būs lielisks papildinājums kompleksajai terapijai.

Biete – patiesi brīnumains līdzeklis, kas spēj viegli novērst kakla sāpes un ne tikai!

Biete angīnas ārstēšanā:

1. Novērš iekaisumu un mazina kakla pietūkumu.

2. Darbojas kā antimikrobiāls līdzeklis.

3. Mazina sāpju sindromu.

4. Stiprina imunitāti.

5. Palielina kapilāru elasticitāti un normalizē asinsapgādi.

6. Mīkstina korķīšus un strutaino aplikumu.

Biešu terapija ir vienkārša. Vajadzīga tikai biešu sula. To var iegūt gan ar sulu spiedes, gan ar blendera vai rīves palīdzību un arī rezultāts neliks uz sevi ilgi gaidīt.

Lietošana:

1. Sajauc 200 ml biešu sulas ar 1 ēdamkaroti ābolu etiķa. Iegūto ”kokteili” uzsildi mikroviļņu krāsnī līdz 30-35 grādiem. Skalo kaklu 6-7 reizes dienā, līdz izveseļošanai.

2. Ja ir iekaisuma process, ieteicams kaklu skalot ar biešu un sīpolu sulas maisījumu. Atšķaidi biešu sulu uz pusēm ar ūdeni. 150 gramiem maisījuma pievieno 1 ēdamkaroti sīpolu sulas. Skalošanu ar šādu maisījumu var veikt ne biežāk kā ik pēc trim stundām.

3. Biešu sula ir labs līdzeklis arī pret rinītu! Sajauc sulu ar ūdeni vienādās proporcijās, pievieno nedaudz medus. Pilini pa 4 pilieniem katrā nāsī 4 reizes dienā. Procedūras atkārto 6-7 dienas.

4. Šī recepte ir neaizstājama, ja ir vīrusu angīna. Sajauc 100 ml biešu sulas, 100 ml ūdens un 1 tējkaroti citronu sulas. Ar šādu maisījumu skalo kaklu ne retāk kā 5-6 reizes dienā.

5. Pie biežiem slimības recidīviem ieteicams lietot biešu novārījumu iekšķīgi. 1 kg nomazgātu un nemizotu biešu vāra 2 litros ūdens, līdz bietes kļūst mīkstas. Šķidrumu nolej atsevišķā traukā.

6. Šādu šķidrumu lieto pa 50 ml 3 reizes dienā, kā arī skalo ar to kaklu. Uzglabā ledusskapī, pirms lietošanas nedaudz uzsilda. Jau pēc 1 mēnesi ilgas terapijas sajutīsies daudz veselāks un viegli tiksi galā ar nepatīkamām kaitēm.

Skalot kaklu ar biešu līdzekļiem var visi, izņemot tos, kam ir paaugstināts jutīgums pret noteiktiem komponentiem. Bet iekšķīgi novārījumu vajadzētu lietot uzmanīgi, īpaši tiem, kuriem ir gastrīts, urīnakmeņu slimības, diabēts un osteoporoze!