Kapela, kas pašlaik ir slēgta karalisko sēru laikā, apmeklētājiem atkal tiks atvērta ceturtdien, 29. septembrī, kā daļa no vispārējās ekskursijas pa Vindzoras pili, maksājot līdz 28,50 GBP (~33 Eur) pieaugušajiem un 15,50 (~18 Eur) bērniem.

Pils ir atvērta tikai piecas dienas nedēļā no ceturtdienas līdz pirmdienai, taču Svētā Džordža kapela ir slēgta publikai svētdienās, jo tā ir dzīva pielūgsmes vieta.

Ekskursijas pa pilij vada Royal Collection Trust (RCT), reģistrēta labdarības organizācija un Karaliskās mājsaimniecības nodaļa Ienākumi, kas gūti no uzņemšanas un citām komerciālām darbībām, tiek izmantoti Karaliskās kolekcijas uzturēšanai, kas ir viena no lielākajām un nozīmīgākajām mākslas kolekcijām pasaulē un viena no pēdējām lielajām Eiropas karaliskajām kolekcijām, kas palikusi neskarta.

Kolekcija, kurā ir tūkstošiem mākslas darbu un senlietu, nepieder karalim kā privātpersonai, bet tā ir suverēna uzticība viņa pēctečiem un tautai.

Tās dārgumi ir izplatīti aptuveni 15 karaliskajās rezidencēs un bijušajās rezidencēs visā Apvienotajā Karalistē, no kurām lielākā daļa ir regulāri atvērtas sabiedrībai.

Pastāv arī bažas, ka Svētā Džordža kapelu varētu pārņemt sērotāji un interesenti no visas pasaules, jo īpaši tāpēc, ka ģimenes memoriāls ir tik mazs un apmeklētāji tajā var ielūkoties tikai caur maziem metāla vārtiem.

Ņemot vērā, cik gara rinda veidojās, lai apskatītu Vestminsteras zālē guļošo karalieni, Vindzoras darbiniekiem varētu nākties tikt galā ar garām gaidīšanas rindām un sastrēgumiem.