Pirms neilga laika Latviju pāršalca neiepriecinoša ziņa, kad naktī uz sestdienu, 7. novembrī, no šīs pasaules aizgāja tautā tik ļoti iemīlēts latviešu aktieris Leons Krivāns. Leonam bija 82 gadu, un meita pastāstīja nedaudz vairāk par to, kā viņam klājās pēdējās dzīves dienās, vēsta Kas Jauns.

Viņa meita Vivita par tēta aiziešanu no šīs pasaules bija pirmā, kas paziņoja to publiski. Kā viņa atklāja detaļas, tad vēl iepriekšējā vakarā bijusi ciemos pie tēta, jo tieši 6. novembrī svin vārda dienas Leoni.

Tajā vakarā viņi pasēdējā, paļāpāja, Leons arī saņēma daudz apsveikuma zvanus telefoniski, un vienlaikus arī bija domājis, kur dārzā stādīs visas puķes, kuras viņam sadāvināja.

Nedaudz vēlāk aktieris nolēma atgulties gultā un piebilda, ka trūkst elpas un spiež krūtīs. Vēlāk tika izsaukta palīdzība un kopā ar ātro palīdzību tika nogādāts uz “Gaiļezeru”.

Tās pašas naktī meita saņēma zvanu ar jautājumu, kādas zāles tēvs lieto, bet no rīta diemžēl saņēma ziņu, ka viņa sirds pārstāja pukstēt.

Tuviniekus mierina gan fakts tas, ka viņiem vismaz bija iespēja pavadīt ar viņu laiku kopā, pirms viņa aiziešanas iepriekšējā vakarā.

Jāpiezīmē, ka Leons ar savu sievu šovasar atzīmēja 60. kāzu jubileju. Tiesa gan, arī sievai bija saasinājusies veselība, un iepriekšējā nedēļā arī viņa bija slimnīcā, par ko aktieris pārdzīvoja.

Meita piebilda to, ka atpazīstamajiem cilvēkiem, kuri savā profesfijā nevienam nav vajadzīgi, klājas salīdzinoši grūti.