Laikā, kad liela daļa sabiedrības mēģina savilkt galus, vairākumam valsts un pašvaldību sektora darbinieku algas no šā gada janvāra tiek būtiski palielinātas. Par to sašutumu neslēpj daudzi, tostarp, dziedātājs Viktors Lapčenoks, vēstīts Laumas Lapsas, Edgara Orlova materiālā “Lielākas algas politiķiem – pareizi vai netaisnīgi?” izdevumā “Privātā Dzīve”.

“Ļoti skaisti! pirmais, ko viņi izdarīja, kad iesēdās deputātu krēslos, – sev palielināja algas. Jaunie politiķi, tikuši pie lielā katla, turpina iepriekšējo sadarīto,” saka Lapčenoks.

Viņš atgādina, ka vēlēšanu laikā tika solītas 500 eiro pensijas, bet solījumi nav izpildīti. Mūziķis atklāj, ka viņa pensija ir 260 eiro.

LASI VĒL: “Tā nevarēja notikt.” Sliktas ziņas Meganas Mārklas un prinča Harija dzīvē

Lai gan Viktora veselība vairs neļauj uzstāties lielos koncertos, viņš dzied privātos pasākumos. Lapčenoks atklāti piebilst – ja nebūtu to, rēķinus vispār nevarētu samaksāt.

Svarīgi piebilst, ka Lapčenoka izcilajai balsij pa spēkam bijušas kā sarežģītas džezroka partitūras, tā vienkārši un sirsnīgi šlāgeri. Gūta atzinība starptautiskos konkursos.

Liela daļa dziedoņa repertuāra iemūžināta ierakstos, kuru kopskaitā V. Lapčenoks ir viens no līderiem Latvijā.

Par V. Lapčenoka repertuāra stūrakmeni kļuva komponista R. Paula dziesmas, to vidū “Kurzeme”, “Spītība”, “Nekal mani gredzenā”, “Inese”, “Lana”, “Vārds” u. c. V. Lapčenoks dziedājis daudzu ievērojamu latviešu estrādes komponistu sacerējumus, kuru vidū nozīmīgākie bijuši Ulda Stabulnieka, G. Freidenfelda, Jāņa Sildega, Z. Liepiņa, J. Griķa, Harija Baša, Aleksandra Kublinska u. c. darbi.

Novēlam Viktoram arī turpmāk stipru veselību un lai izdodas viss iecerētais!