Grūti noticēt, ka šajās fotogrāfijās ir redzams viens un tas pats dzīvoklis, bet šis jaunais cilvēks patiešām ir īsts meistars. Tikai paraugieties uz šīm brīnumainajām pārvērtībām! Tieši ar saviem noslēpumiem un darba niansēm viņš ir nolēmis padalīties.

Dzīvoklis ir paredzēts vienam cilvēkam (jaunam cilvēkam). Tāpēc plānojums tika projektēts, ņemot vērā manus ieradumus, dzīvesveidu, gaumi un patikšanu. Visam tika atvēlēti 4 mēneši. Tieši pēc četriem mēnešiem es dzīvoklī arī ievācos. Vēl 2-3 mēneši bija nepieciešami labiekārtošanai un mēbeļu iegādei. Bet te nu varētu būt sirdstrieka.

Platības palielināšanai tika nolemts apvienot virtuvi ar viesistabu, pieliekamo palielināt apvienojot ar guļamistabu un izveidot garderobi (lai uz visiem laikiem atbrīvotos no skapjiem). Tika palielināta mazā vannas istaba. Es jau zināju, kur kas atradīsies, tāpēc plānojums bija maksimāli pārdomāts.

Pateikšu, ka šajās fotogrāfijās vēl nav redzams galīgais variants, tas ir aptuveni  1-2 mēneši pēc remonta pabeigšanas. Ar dekorēšanos nolēmu nodarboties procesa laikā, nepiebāžot dzīvokli ar IKEA lietiņām, bet izvēloties pārdomātus priekšmetus, kuriem ir sava vērtība un atmiņa.

Atsevišķa pateicība jaukajai meitenei Jeļenai! Tieši viņa skraidīja ar mani pa visu pilsētu, meklējot lustru, tieši viņa sameklēja man lieliskus speciālistus, kuri īstenoja manas idejas, tieši viņa, stāvot uz palodzes, turēja ruleti, lai nomērītu attālumu no aizkariem līdz grīdai! Bez viņas es diez vai uzdrošinātos darīt ko šādu.

Un vēl, es nepretendēju uz nomināciju „Ekskluzīvākais interjers”, tas ir mans pirmais remonts, mans pirmais dzīvoklis. Plānojumu, krāsas, stilu. Izvēlējos es un man arī tas ir radīts.

Bet te ir rezultāts…