Pirms neilga laika par sociālo tīklu hitu kļuvis kāds pārdošanas sludinājums, kurā saimniece vēlas pārdot savu māju, publicējot visai radošas bildes un interesantu tekstu.

Tiesa gan, jāpiebilst, ka kādam šis sludinājums izraisa smieklus un ir pārsteigts par cilvēku radošumu, taču kādam citam šis sludinājums liekas īpatnējs.

Sludinājums ievietots portālā “SS.COM” un tam jau ir vairāk nekā 18 000 skatījumu.

Māja atrodas Jelgavā, Indrānu ielā.

Protams, pirmajā acu mirklī sludinājums neatšķiras ne ar ko citu, kur bildēs ir redzama māja no dažādiem rakursiem un papildus vēl, kā tā izskatās no iekšpuses.

Tomēr, ja ieskatās nedaudz vairāk, tad katrā bildē visur ir redzama sieviete kreklā. Ar kādu mērķi tas ir izdarīts, grūti pateikt, katrs potenciāls pircējs to var tikai minēt.

Saprotams, ka mārketinga piesaistai ideja ir oriģināla, tomēr, cik būs reālu pircēju uz šādu māju, pagaidām ir grūti spriest.

LASI VĒL: Astrologi atklāj, kurām horoskopa zīmēm ir izredzes laimēt loterijā

Jāteic, ka šī māja jau stāv pārdošanā krietni ilgu laiku, iespējams, tamdēļ mājas saimniece vēlas izcelties ar kaut ko oriģinālu un cerībā, ka kāds to tomēr nopirks.

Sludinājuma teksts:

“Pārdodam māju. Nedaudz īpašu 🙂

Ar jauku enerģiju.

Lielu nedacēltu māju, ar lielisku perspektīvu. Māja atrodas klusā rajonā.

Tūlītejai dzīvošanai ir gatavas vairākas istabas (4.četras).

Māja eksplotacija NAV NODOTA, kas dod jaunājiem īpašniekiem iespēju mainīt projektu. Gatavs projekts ir, taisijām priekš sevis.

Apkures katls – malka, briķetes.

Mājai ir pievilktas pilsētas komunikācijas – (kanalizācija, udens).

Uzstadīts žogs ar vārtiem un gaisa kondiceonieris. Labi kaimiņi. Ļoti laba vieta lielai ģimenei ar bērniem un dzīvniekiem. Ja, jūs nebaidaties no darba un patīk daudz brīvas vietas, tad šī māja ir priekš jums.

Ar izpirkuma tiesībam – neinteresē.”

Māja tiek tirgota par 72 000 eiro.

Ja kādam ir vēlme, tad izmantojiet savu iespēju!

Foto: