Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība ceturtdien, 7. septembrī, Stambulā uzvarēja Turciju ar 89:79 un D grupas kopvērtējumā izcīnīja otro vietu. Astotdaļfinālā 10. septembrī plkst. 12:30 sam guvuši neticamu uzvaru, gandarījums ir milzīgs un Bagatskis ir latviešu Obama.latvieši tiksies ar C grupas trešo spēcīgāko komandu Melnkalni, vēsta sportacentrs.com.

“Es jau esmu teicis, ka pirms katras spēles mums uz tāfeles ir uzrakstītas pamatlietas, kas jāizdara uzbrukumā un aizsardzībā. Šodien pats svarīgākais bija neko neizdomāt,” norādīja Bagatskis. “Uzrunā pirms spēles teicu divas lietas, kuras esmu teicis jau iepriekšējos mačos. Pirmkārt, basketbols ir 40 minūšu spēle, bet, otrkārt, mūsu aizsardzība būs tik laba, cik pamatotas darbības veiksim uzbrukumā. Vairāk vai mazāk tas izdevās.”

“Turkiem ar to basketbolu, ko viņi piedāvā pretiniekiem, ir jāveic ļoti liels darba apjoms. Ja kaut reizi noraustīsies, pieņemsi nepareizu lēmumu un ļausi viņiem sajust spēli, viņi to izmantos.

Galvenais bija nekļūdīties, tādēļ priecē skaitlis 11 pieļautu kļūdu ailītē. Patīkami, ka, pazaudējot Strēlnieku un veicot korekcijas Timmas un Meiera piezīmju dēļ, mums ātrāk vajadzēja izmantot rotācijas spēlētājus. Tādēļ ir prieks par Žani [Peineru] un Aigaru [Šķēli], arī Jāni [Blūmu]. Es jau vakar viņam teicu, ka šī ir viņa spēle, nav variantu. Svarīgākais šovakar bija izturēt mentālo cīņu ar sevi, ar skatītājiem un pēc tam arī ar pretinieku.”

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!