Buljona kubiņi

Kad kāds piemin 90. gadu produktus, uzreiz prātā nāk buljona kubiņi. Reklāmā gādīga sievietes balss stāstīja, ka zupa ar tiem ir daudz garšīgāka. Tikai par specifisko pēcgaršu nekas netika minēts.

LASI VĒL: Sieva gultā ar mīļāko un neplānoti vīrs atgriežas ātrāk no komandējuma. Tālākais sasmīdināja līdz asarām

Bet, ja mēs palasītu sastāvu, paši visu saprastu. Atšķirībā no šķīstošajām sulām, buljona kubiņus veikalos redzam vēl šodien. Ir daudzi un dažādi to veidi. Un tos pērk, neraugoties uz to, ka ir ļoti daudz dabīgo produktu.

Šķīstošā kafija un kakao

Košās importa uzlīmes ar zaķīšiem vilināja ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Dīvaini, bet cilvēki bija gatavi pārmaksāt par šo šķīstošo produktu. Tajā laikā vārāmais kakao nebija deficīts, bet šķīstošais bija saldāks un  interesantāks.

Šķīstošā kafija mazajos iepakojumos ir vēl viens produkts, kas populārs arī šodien. Iespējams, ka te no svara ir cena. Laba vārāmā kafija attiecīgi maksā, bet savas jomas speciālisti spēj šķīstošo kafiju ražot tikpat labu.

Piekrītiet man, šķiet, ka bērnībā pat šokolādīte bija garšīgāka. Kaut gan kopš tā laika ir pilnveidojusies produktu gatavošanas tehnoloģija. Pēc idejas, saldumu garša ir uzlabojusies. Iespējams vainīga ir nostalģija? Mēs taču skumstam pēc bezrūpīgās bērnības. Kādi gardumi patika tev?