Dmitrijs Nagijevs centīgi slēpj savas personīgās dzīves sīkumus. Fani pat nenojauta, ar ko aktieris saistījis savu dzīvi pēc šķiršanās ar Alisi Šēru. Taču pēc kāda laika fani uzzināja vairāk par sava elka ģimeni. Un pavisam nesen informācija papildinājās ar ziņu par Nagijeva ārlaulības meitu.

Pirmoreiz žurnālistiem radās jautājumi, kad Dmitrijs kādā no intervijām savu it kā vienīgo dēlu nosauca par vecāko. Tagad mēs zinām, ka Nagijevam ir vismaz divi ārlaulībā dzimuši bērni, kurus viņam dāvājušas divas dažādas sievietes.

Dēls Marks

Vairāki masu informācijas līdzekļi apgalvo, ka ilgu laiku Nagijevs dzīvo kopā ar kādu Natāliju Kovaļenko. Ja  tam var ticēt, pāris kopā audzina 11 gadus veco dēlu Marku. Jebkurā gadījumā šīs attiecības tiek turētas noslēpumā, visos saviesīgajos pasākumos aktieris ierodas viens.

Uzzināt kaut ko vairāk par Dmitrija izredzēto nav viegli. Sieviete dzīvo savrupu dzīves veidu un gandrīz visu laiku pavada ar bērnu. Zināms ir tikai tas, ka viņa strādā televīzijā. Klīst runas, ka Nagijevs dzīvo divās ģimenēs. Tādā gadījumā viņam nākas rauties starp divām pilsētām: Maskavu un Sankt-Pēterburgu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!