Todien Džekija izsauca Tannu no stundas, jo vēlējās paziņot viņai šo vēsti. Uzzinājusi, ka tagad viņai ir īsta ģimene, meitene uz mirklīti apjuka, bet tad, kliedzot pilnā balsī, metās pie administratora un apskāva viņu cieši jo cieši!

Dažas minūtes Tanna burtiski karājās Džekijai kaklā, raudot un smejoties vienlaicīgi. Meitenītei zina, ka viņai tagad ir īsta ģimene. Cilvēki, kuri bija notikuma liecinieki, patiesi smaidīja!

Vēlāk noskaidrojās, ka šis brīnišķīgais mirklis palicis ne tikai Džekijas un Tannas atmiņā. To visu bija iemūžinājusi kamera, kas atradās skolas telpā. Kad jaunie vecāki ieraudzīja šo ierakstu, viņi nolēma to iespējami ātri ievietot sociālajos tīklos!

Džekija kopā ar Tannas jaunajiem vecākiem cer, ka šis video parādīs cilvēkiem, ka pasaulē viss nemaz vēl nav tik slikti. Starp daudzajām ziņām par traģēdijām un konfliktiem, ir arī pozitīvi momenti!

Video:

Tagad Tanna laimīga dzīvo jaunajā ģimenē, bet šis video priecē cilvēkus visā pasaulē. Skatoties to, gribas novēlēt, lai visi patversmju bērni, cik iespējams ātri, iegūtu īstas mājas!