Pasaulē populārais britu šefpavārs Gordons Remzijs, kuram pašlaik ir 53 gadi, nebeidz pārsteigt savus sekotājus ar savām unikālajām receptēm un jaukām fotogrāfijām, ko viņš publicē savā “Instagram” kontā. Savukārt viņa sievai Tanai ir šobrīd 46 gadu.

Svarīgi piebilst, ka šajā ģimenē šobrīd ir 5 bērni. Šobrīd ģimenē ir četri nu jau krietni lielie bērni – meitas Matilde un Megana un astoņpadsmitgadīgie dvīņi Džeks un Hollija. Savukārt pirms neilga laika Gordons arī parādījā, kā izskatās viņa jaunākais dēls Oskars.

Tieši ar šo bildi Gordons sajūsminājis savus sekotājus, publicējot dēla foto, kurā mazais Oskars ir īsta “tēva kopija”. 53 gadus vecais britu šefpavārs savā Instagram profilā publicējis bildi, kurā var redzēt, kā jaunākais dēls bauda tēva pagatavotās brokastis ar visai dusmīgu sejas izteiksmi.

Tēvs šo bildi nokomentēja šādi: “Labrīt, kāds tēvs, tāds dēls…”

Tā kā Gordonu pasaule pazīst ar savu stingo raksturu, kuru ir demonstrējis arī savos šovos, fani uzjautrinās par šo bildi, piebilstot, ka nav ne mazāko šaubu starp abu radniecību. Komentētāji piebilst, ka izskatās, ka dēls jau ir izteicis kritiku par tēva sataisītajām brokastīm.

Atgādinām, ka Gordons un Tana par precētu pāri kļuva 1996. gadā.

Foto: