Pirms kāda laika agresīvs “BMW” šoferis pašā Rīgas centrā ”driftēja”, izrādoties pasažierei, bet, pārvērtējot savas prasmes, auto uzbrauca uz ietves, kur gājēji vien par matu tiesu izglābās no notriekšanas.

Lai noskaidrotu vairākus viedokļus par šādu rīcību, tika intervēti vairāki cilvēki uz ielas un Valsts policijas pārstāvji. Uzrunātie rīdzinieki galvenokārt vēstīja, ka šādiem cilvēkiem būtu jāatņem autovadītāja tiesības vai jāsoda ar ļoti bargu naudas sodu.

Taču bija arī viens džeks, kas no visiem īpaši izcēlās. Edgara viedoklis: ”Tas taču ir normāli! Nevajadzēja tiem cilvēkiem te staigāt! Ja ”beha” lido, nevajag te staigāt! Gadās, nesavaldīja mašīnu un viss! Un tas notika naktī! Naktī “atceļas” visi noteikumi!” Ja šo video vēl neesi redzējis, tad noskaties to šeit.

Kopš tā laika Edža teiciens ir palicis virāls un pietiekami atpazīstams, jo viņa frāze ir pat iemūžināta uz uzlīmēm no stickershop.lv!

Bet ar to stāsts vēl nav beidzies!

Kamēr daudzi pagājušajā nedēļās nogalē atpūtās “Positivus” festivālā, tikmēr Edža lidoja ar velosipēdu! Pirms tam tika uzdots arī jautājums, ko Edža domā par BMX trikiem un lēkāšanu.

Edža ar atbildi neskopojās un atbildēja savā stilā.

Noskaties video:

Avots :