Kad pienāk pārmaiņu brīži, mainoties gadam, mēnesim vai gadalaikam, cilvēki viennozīmīgi arī gaida pārmaiņas savā dzīvē. Protams, ne visiem tas tā būs, bet tomēr daudziem zināmais astrologs Pāvels Globa ir pārliecināts, ka septembrī un šoruden 3 zodiaka zīmēm vēlmes piepildīsies.

Zvaigznes parāda, ka septembris nāks ar lieliskām pārmaiņām – tikai pašam cilvēkam ir jābūt gatavam un atvērtam uz izmaiņām. Ļoti patīkams šis rudens būs 3 zodiaka zīmēm.

Dvīņi

Būs patīkami pārsteiguma mirkļi un prieka karuselis. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji jau sen ir noilgojušies pēc sava ierastā dzīvesveidā un gaidījuši kaut kādas dzīves pārmaiņas.

Sākoties rudenim, izmaiņas būs jūtamas. Tas iespējams var būt saistīsts ar darbu. Ņemot vērā to, ka šīs zīmes pārstāvji ir ilgi un smagi strādājuši, būs pienācis laiks izbaudīt darba augļus.

Dvīņiem parādīsies arī milzīga perspektīva personīgajā izaugsmē. Spēks būs gana, tomēr tas būs jāizmanto racionāli un apdomāti. Piemēram, nav vērts tērēt enerģiju ballītēm un nejēdzīgām aktivitātēm. Labāk savu dārgo enerģiju virzīt lietās, kas tuvākā nākotnē nesīs divtik prieka.

LASI VĒL: Latvijā atrasts ezers ar Tirkīzzilu ūdeni. Lūk, kurā vietā tas atrodas! (Foto)

Vērsis

Jaunas iepazīšanās, kas var būt liktenīgas. Vērsis novērtē stabilitāti un pastāvību dzīvē, tāpēc Vērsim tiks dota iespēja sagatavoties pārmaiņām un noskaņoties tām.

Septembris Vērsim var būt liktenīgs ar to, ka tas atnesīs iepazīšanos ar jaunu cilvēku, un ir liela iespēja, ka šī tikšanās var ietekmēt turpmāko dzīvi.

Noteikti pozitīvas pārmaiņas būs neizbēgamas, un vienlaikus gaidāms ģimenes pieaugums tiem Vēršiem, kuriem ir nopietnas attiecības un ilgtermiņa plāni.

Jaunava

Zvaigznes liecina par to, ka Jaunavai jāgatavojas kardinālām pārmaiņām – tas būs apvērsums gan uzskatos, gan pasaules redzējumā.

Turpmākās izmaiņas pozitīvi ietekmēs attiecības ar tuviniekiem un ģimeni. Jaunava pārstās būt tik stūrgalvīga, kļūs saprotošāka un iecietīgāka. Vienlaikus tiks pārskatītas arī prioritātes un vērtības.

Lai saglabātu iekšējo mieru un enerģiju, Jaunava atbrīvosies no iekšējā emocionālā izsīkuma, kas nemitīgi radīja vēlmi visu kontrolēt.