Rītiņa tuvākie cilvēki lūdz Dievu par to, kaut notiktu brīnums, un mediķiem izdotos Mārtiņu glābt, vēsta Kasjauns.lv

Slimnīcā Latvijas šefpavārs nonācis jau pirms vairākām nedēļām. “Tā ir taisnība, ka ar Mārtiņa Rītiņa veselību nav labi. Slimnīcā par viņa ārstēšanu mediķi gādā jau vairākas nedēļas.

Tās ir gadiem ilgušas hroniskas un nopietnas veselības likstas un, protams, arī cienījamais vecums – 73 gadi… Viņam nav labi.

LASI VĒL: Beidzot Maksims Galkins “izlīda no skapja” un atklāj savus privātās dzīves noslēpumus

Beidzamo reizi komunicējām pagājušajā ceturtdienā, bet par to, kādas izmaiņas Mārtiņa kopējā veselības stāvoklī ir notikušas šo dažu dienu laikā, pagaidām neesmu informēts,” Jauns.lv nedēļas izskaņā sacīja Emīls Jakrins.

Zināms, ka pašsajūta Rītiņam pēkšņi pasliktinājusies jau Ziemassvētkos, bet nu par Mārtiņa dzīvības karāšanos mata galā šefpavāra brāļi Jānis un Andrejs sākuši vēstīt Rītiņa tuvākiem cilvēkiem.

Atgādinām, ka Mārtiņš Ints Rītiņš ir dzimis 1949. gada 19. oktobrī. Viņš ir latviešu pavārs, uzņēmējs un kulinārijas TV raidījumu vadītājs. Triju Zvaigzņu ordeņa kavalieris.

Neskatoties uz šādu straujo un negaidīto pavērsienu, novēlēsim Mārtiņam izturību un stipru veselību, lai viņš pēc iespējas ātrāk izārstētos. Turēsim īkšķus, lai viss būtu kārtībā!