Latvijā ir biedrība “Palīdzēsim viens otram”, kura palīdz cilvēkiem, kuri nonākuši neapskaužamās situācijās. Šoreiz pie viņiem ir vērsusies ģimene, kurai ir slima mamma. Neskatoties uz to, ka aprūpe mēnesī izmaksā 3000 eiro, Dagnijas un viņas ģimenei nezūd cerība, ka izdosies izveseļoties.

Vēstījums:

Mamma ir spēcīgs vārds, tas apzīmē spēku, izturību, mīlestību, rūpes un pats svarīgākais – drošumu.

Būdami bērni, mēs vienmēr paļaujamies, ka mamma vienmēr tiks galā ar katru situāciju, jo mamma ir mūsu varonis. Pieaugot un dzīvojot savu dzīvi, labāk izprotam situācijas, ar kurām mūsu māmiņa ir saskārusies. Šis stāsts ir skumjš, emocionāls un smags.

Pie “Palīdzēsim viens otram” vērsās sieviete, kuras mamma (Dagnija) ir nonākusi neapskaužamā situācija. Dagnija vienmēr bijusi spēcīga sieviete, izaudzinājusi trīs bērnus un ņēmusi rūpes par mazbērniņiem līdz brīdim, kad nāca trieciens – smags kritiens, traheostoma, PEG vadiņi vēderā, pa kuriem viņu baro ar speciālo pārtiku – paliatīvā aprūpe.

Mamma bija Stradiņu klīnikā, kur aprūpe bija ļoti augstā līmenī, ka spēja pat pacelt kreiso roku un pat kāju. Kad tika pārvesta uz citu slimnīcu, progress tikai nolaists un mammai izveidojās smags izgulējums, viss iegūtais progress bija zaudēts.

Šobrīd Dagnija ir pārvesta uz paliatīvās aprūpes centru SIA”Cilvēks” jo ne visi centri ņem cilvēku ar PEG, uzturēšanās izmaksas klīnikā nav mazas, kopējā summa ir pie 3000 euro mēnesī + jau vakar bija ķirurgs, kurš veica procedūru noņemot bojātos audus no izgulējuma. Izmaksas ir lielas, bet līdzekļi nav nekādi.

Komunicējot ar meitu, saprotu, cik emocionāli smagā situācija viņa atrodas. Viņa tic, ka mammu spēs piecelt, tic, ka viņa spēs smaidīt un vērot kā mazbērni izaug. Tāpēc mēs “Palīdzēsim viens otram” komanda aicinām palīdzēt Dagnijai.

Kopā mēs varam.

Saņēmējs: “Palīdzēsim viens otram”

Reģ. nr. 40008260372,

Konts: Swedbank LV06HABA0551043090995,

PayPal: palidzesim.viens.otram@gmail.com

Mērķis: Dagnija Brunsliepa

PS – Gribu uzsvērt, ka biedrība neietur nekādus procentus vai administratīvos izdevumus. Katrs cents aiziet attiecīgajam gadījumam. Organizācija darbojās uz brīvprātības pamatprincipa.