Neviens nezina, ar kuru vietu domāja jaunais peruāņu ārsts Havjērs Maurisio Kuba, izšķiroties par tik neģēlīgu soli attiecībā pret savu pacienti. Diez vai nelietis gaidīja, ka tādējādi neatgriezeniski sabojās savu personīgo karjeru.

Sašutums, kas sacēlās sabiedrībā pēc tam, kad izvirtuļa nodarījums nāca gaismā, bija tik spēcīgs, ka puisim nācās izdzēsties no sociālajiem tīkliem. Lai kā, jauna darba meklējumos tas viņam galīgi nepalīdzēs.

26. janvārī, trijos naktī Kuba sāka maiņu slimnīcā. Drīz vien kāds no pacientiem pieķēra viņu augstākajā mērā pretīgā nodarījumā – piegājis pie sievietes, kura nogurusi gulēja klīnikas koridorā, ārsts atpogāja bikšu priekšu un, izvilcis dzimumlocekli, pieskārās ar to nelaimīgās sievietes sejai vairākas reizes.

Jāpiezīmē, ka pat tad, kad viņš pamanīja, ka kāds to visu redz, Havjērs nepārtrauca iesākto…

Kad sašutušais liecinieks ievietoja sociālajos tīklos paša uzņemto video, vietējie iedzīvotāji bija sašutumā. Drīz vien video par Kubas nodarījumu nonāca arī jaunā ārsta priekšniecības redzeslokā. Slimnīcas vadība sabiedrībai paziņoja, ka nepaturēs štatā tādu darbinieku!

Visdrīzāk, Kuba domāja, ka liecinieks nedalīsies ar šo video ar sabiedrību, bet varbūt jaunais nelietis vienkārši bija apreibis no visatļautības. Viens nu ir skaidrs: slikto slavu viņam neatmazgāt!

Noskaties video:

Godīgi sakot, vispār grūti ir izprast šī, tā saucamā, mediķa loģiku. Labi, ka viņu ar blīkšķi izmeta no klīnikas. Cerams, ka tikai ar atbrīvošanu no darba, lieta nebeidzās…