Divi puiši pamanīja šo suni kādā Argentīnas pilsētas Lanusas ielā. No galvas līdz kājām ar gudronu aplietais suns knapi vilkās. Ieraudzījuši šo baismo skatu, puiši steidzīgi meklēja palīdzību.

Drīz vien nabaga suns nonāca vietējo dzīvnieku aizsardzības biedrības darbinieku rokās. Viņi patiesi šaubījās, vai spēs palīdzēt nelaimīgajam sunim.

Tomēr brīvprātīgie tūdaļ ķērās pie darba. Lūk, kāds bija viņu darba rezultāts!

Vispirms no dzīvnieka ādas vajadzēja noņemt salipušo gudronu. Biezā, lipīgā substance klāja katru suņa ķermeņa centimetru. Agrāk brīvprātīgie nekad nebija ar ko tādu saskārušies, tāpēc meklēja palīdzību internetā, un risinājumu atrada!

Apbruņojušies ar eļļu, viņi sešrocīgi ķerās pie darba. Nomocītais, nogurušais suns pat nepretojās. Brīvprātīgie piecas stundas tīrīja nabaga suni. Viņi izlietoja 5 litrus eļļas!

Tālāk ar dzīvnieka veselību nodarbojās veterināri. Pretīgā substance bija nonākusi suņa ausīs, rīklē, nāsīs un pat zarnu traktā. Speciālisti baidās, ka suns varētu saindēties ar gudronu, tāpēc tagad viņam tiek dotas zāles.

Lai kā arī nebūtu, grūti nepiekrist, ka šodien suns izskatās daudz labāk. Glābēji nosauca viņu par Petro, kas tulkojumā nozīmē nafta. Mediķi vēl aizvien rūpējas par suņa veselību, bet nu jau prognozes ir pozitīvas.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!