Pirms neilga laika kāda sieviete “Facebook” vietnē padalījās ar pavisam nesen piedzīvoto Rīgā.

Kā daudziem zināms, tad šajās dienās ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir jābūt īpaši piezardzīgam un bez vajadzības laukā nedoties, bet sieviete diemžēl piedzīvoja gluži pretējo, kur šķietami cilvēkiem kārtējo reizi pierādās, ka ir vienalga par apkārtējo situāciju.

Kā sieviete pastāstīja, tad sestdienas rītā iekāpa Rīgas sabiedriskajā autobusā nr. 3 un viņu pārsteidza, cik daudz cilvēki tajā iekšā bija.

Sieviete raksta:

“Sestdienas rīts, plkst. 09:00 no rīta, Bolderāja, autobuss ar nr. 3 pēc saraksta neatnāca, to acīmredzot izņēma no maršruta saraksta, vēl jo vairāk sarakstā tas rādījās tik un tā. Autobusā cilvēku bija tik daudz kā ikdienas “pīķa” stundās. Stāvēt pat nebija kur! Par kādu 2 metru distancēšanos tur var būt runa?

Kā tādā gadījumā braukt uz darbu un neapslimt? Es, protams, ļoti šaubos, ka visi šie cilvēki brauc sestdienā uz darbu. Vai arī šo visu speciāli izdarīja, lai ātrāk visi apslimtu. Trūkst vienkārši vārdu…”

Foto:

Daudzi cilvēki pauda savus komentārus par to, ka visticamākais, ka liela daļu cilvēku devās vienkāršu uz tirgu pēc produktiem. Kā arī daudziem nav saprotams lēmums, kāpēc bija nepieciešams samazināt sabiedriskā transporta skaitu, jo tagad tie ir pilnāki un cilvēkiem ir kaut kā jātiek uz saviem gala punktiem.