Ik pa laikam internetā parādās kāds interesants stāsts vai notikums, kur cilvēki kaut ko atrod vai nu uz ielas, vai mežā vai arī pludmalē. Reizēm var gadīties atrast kaut ko iespaidīgu, reizēm tas ir kāds vēstījums, kas ceļojis gadu gadiem pa jūru.

Piemēram, pagājušajā gadā Liepājas piekrastē no jūras tika izskalots Otrā pasaules kara laika padomju jūras kara flotes torpēdas fragments. Vēl Liepājas pludmalē izskaloja iespaidīgu zivi pagājušā vasarā.

To savam krājumam savāca Dabas muzejs, pastāstīja Latvijas Nacionālā dabas muzeja Zooloģijas nodaļas vadītājs Dmitrijs Boiko.

LASI VĒL: Notikušas pārmaiņas slavenā aktiera Mihaila Jefremova dzīvē

Kā tiek vēstīts, tad Liepājas centra pludmalē tika izskalota aptuveni 1,5 metru gara un apmēram 80 kilogramus smaga zobenzivs.

Secinājums ir tikai viens – jo vairāk būsim ārpus savas ikdienas, jo lielāka iespējamība piedzīvot kaut ko interesantu un atrast kādu vērtīgu dārgumu.

Šoreiz internetu “aplidoja” kāds stāsts netālu no mūsu kaimiņiem – Sāremā salas, kas pieder Igaunijai. Kā tiek vēstīts, tad Edgars savā “Facebook” kontā dalās ar interesantu atradumu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!