10. februāra vakarā norisinājās otrais Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” . sfināls, kurā finālam kvalificējās debitanti Ritvars un Madara. Vēlāk noskaidrojas, ka pie viņiem pievienojas arī Markus Riva!

Kā tiek skaidrots, tad pēc rezultātu paziņošanas tika konstatēts, ka interneta balsojumā Supernova mājas lapā balsošanas laikā ir gadījusies tehniska kļūme. Tā iemesla dēļ tika pieņemts lēmums pārskatīt balsošanas rezultātus.

Saskaņā ar konkursa organizatoru pieņemtajām izmaiņām 24. februārī par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē piedalīsies arī otrā pusfināla dalībnieks Markus Riva.

Konkursa uzvarētāji tiek noteikti, apkopojot balsošanas rezultātus, ko veido skatītāju balsojums pa tālruni un sūtot īsziņu, balsojums Supernova mājas lapā, unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā Spotify, kā arī žūrijas vērtējums.

Neparedzētu tehniskas kļūmes dēļ sestdien, 10. februārī, Supernova mājas lapā otrā pusfināla dalībnieka RITVARA profilam bija pievienota grupas Riga Reggae bilde.

Izvērtējot esošo situāciju, tika pieņemts lēmums anulēt interneta balsošanas rezultātus, kas iegūti no Supernova mājas lapas.

Apkopojot rezultātus bez interneta balsojuma, otro vietu šajā pusfinālā ieņem Markus Riva, tāpēc viņam tiks nodrošināta iespēja piedalīties konkursa finālā 24. februārī.

RITVARS, kurš pēc balsošanas rezultātu pārskatīšanas ierindojas trešajā vietā, saglabā savu vietu finālā, apstiprina konkursa producente un projekta Supernova 2018 vadītāja Ilze Jansone.

Markus Riva piedalījās ar dziesmu “This time”: