Ar koncertu 22. februārī Jēkabpils Tautas namā savu jauno koncertprogrammu “Draugi uz mūžu” atklās iemīļotais mūzikas tandēms – dziedātājs Dzintars Čīča un dziesmu autors Kaspars Antess.

“Mēs ar Dzintaru patiesi esam draugi uz mūžu un par tādiem uzskatām arī mūsu klausītājus, tāpēc jaunā programma ir stāsts par mums visiem,” teic Antess, savukārt Čīča piebilst: “Tā ir milzīga laime – būt tik ciešā draudzībā ar saviem klausītājiem.

Katra jaunā programma mums ir kā latviešu tautai Dziesmu svētki.” Brālēni kopā muzicēt sāka 2010. gadā.

Deviņu gadu laikā populāras kļuvušas vairākas Kaspara speciāli Dzintaram rakstītās dziesmas – “Meitene un lauku zēns”, “Dzīve kā seriālā”, “Bučas visiem”, “It kā pa jokam”, taču par šī tandēma superhītu ir uzskatāma dziesma “Likteņlīnijas”, kas 2016. gadā kļuva par Latvijas Radio 2 visspēlētāko dziesmu, uzvarēja Latvijas Šlāgeraptaujas un “Dzintara Dziesmu” aptaujas gada finālā, bet 2018. gadā par šo darbu tā autors Kaspars Antess ieguva Autortiesību Bezgalības balvu.

Jaunajā programmā “Draugi uz mūžu” skanēs gan minētie dueta hīti, gan jaundarbi, gan arī abu mūziķu populārākās solodziesmas, neizpaliks temperamentīgas čigānu tautasdziesmas.

Kopā ar solistiem muzicēs instrumentālā grupa Anatolija Livčas vadībā. Koncerts vēl izskanēs 24. februārī Bauskā, 1. martā Jūrmalā, 2. martā Alūksnē, 3. martā Gulbenē, 7. martā Jelgavā, 8. martā Talsos, 9. martā Liepājā, 10. martā Rīgā, 16. martā Inčukalnā un 23. martā Cēsīs.