Kā mūsdienās izcelties un spēt sevi pierādīt sabiedrībā? Kā spīdēt starp citiem un iegūt atzinību augstas klases aprindās? Ir tikai viena pareizā atbilde, kā tas panākams bez lieka stresa, gūstot no procesa gandarījumu un ieguvumu sev.

Šveices elpa smalkā mehānismā Baltic Watches pulksteņu salonā

Jau simtiem gadu Šveice nes savu vārdu godam, tomēr vislabāk zināmie ir smalkie mehānismi, kas kalpo kā laika skaitītāji cilvēka ikdienā. Jā, tie ir rokas pulksteņi, kas ne tikai atvieglo ikdienas gaitas, bet mēdz arī izcelt prestiža līmeni sabiedrībā.

Baltic Watches pilna servisa pulksteņu centrs atrodas pašā Rīgas sirdī – Jāņa ielā 3, Vecrīgā. Pulksteņu veikals piedāvā iegādāties augstas klases rokas pulksteņus no pasaulzināmiem zīmoliem:

* Jaeger-Lecoultre

* Longines

* Maurice Lacroix

* Omega

* Panerai

* Patek Philippe

* Perrelet

* Rolex, un daudziem citiem.

Otrā elpa lietotiem augstas klases rokas pulksteņiem.

Baltic Watches pilna servisa pulksteņu centrs piedāvā iespēju sniegt otro elpu savam rokas pulkstenim, kas iespējams stāv plauktā un krāj putekļus – vienalga, vai dēļ skrambas vai vienkārši iziešanas no modes. Nē, nevajag taupīt un turēt mājās lieku mantu, jo, kas citam lieks, tas citam prieks. Tādēļ Baltic Watches piedāvā iespēju:

* Pulksteņu remontu, ko veic augstas klases meistars.

* Pulksteņa uzpirkšanu. Jā, šī sadaļas darbojās gluži kā lombards, tomēr ir vērts atzīmēt, ka tie ir augstas klases Šveices rokas pulksteņi, kuriem ir visas garantijas par tā oriģinalitāti.

Augstas sabiedrības prasība ir spēja izcelties un tikt pamanītam, ko nereti arī prestižas personas ievēro. Rokas pulkstenis ir kā maza vizītkarte tā nēsātājam. Kādēļ neizcelties ar augstas klases smalku Šveices mehānismu? Jebkurš interesents ir laipni aicināts sev aktuālos jautājumus balticwatches.com mājaslapā, zvanot 206 777 11, vai rakstot uz info@balticwatches.com.