Anita Ozoliņa ir četru bērnu māte, “Tēta nedienas Latvijā” un “Precētie pret brīvajiem” šovu dalībniece. Ar savu mīļoto Emīlu Reņko pāris ir nolēmis dzīvē ko pamainīt, tāpēc kopš jūlija sākuma abi ir pametuši Latviju un pārvākušies dzīvot Nīderlandē.

Anita publicētās fotogrāfijās sociālajos tīklos izskatās patiesi uzplaukusi, laimīga un viņas dzīve iet uz augšu.

No plašāka komentāra, vai Nīderlandē pāris ieradies ciemos vai uz ilgāku palikšanu, Anita atsakās. ”Gribu vienkārši mierīgi dzīvot – bez publiskas informācijas internetā,” portālam Skaties.lv no ārzemēm ziņo šovu zvaigzne, liekot saprast, ka no jebkādas publicitātes turpmāk atsakās.

Maija izskaņā šovā ”Precētie pret brīvajiem” četru bērnu māmiņa, jaunā drauga atbalstīta, pārsteidza brīvo puisi taksidermistu Jāni ar tik nepiedienīgu piedāvājumu, kas viņai nodrošināja uzvaru spēlē ar lielo naudas balvu.

Sākotnēji tika plānots, ka šovā iegūtie 800 eiro tiks iztērēti, lai kopā ar savu mīļoto varētu doties kruīza ceļojumā, vēlāk plāni mainījās, tāpēc Anita nolēma, ka labāk par šo naudu iepriecinās savus bērnus, iegādājoties viņiem skaistas dāvanas.

Saldenieces pirmais izgājiens TV skatītāju priekšā notika februāra sākumā šovā ”Tēta nedienas Latvijā”, kur viņa startēja kopā ar savu bērnu tēvu Jāni. Vēlāk gan atklājās, ka ģimene izjukusi un Anita gatavojās doties peļņā uz Franciju, tomēr brauciens nenotika.

Taču pavasaris Anitas dzīvē ienāca uz patiesi priecīgas nots – viņa uzsāka jaunas attiecības ar novadnieku Emīlu Reņko un bija atradusi pastāvīgu darbu, kas deva cerības, ka drīz vien sieviete atkal būs tiesīga audzināt savus bērnus.

Avots :