Kautiņš Liepājā, kurā bija iesaistīta NBA latviešu basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis, kļuva par vienu no apspriestākajiem pagājušā mēneša notikumiem. Tagad, kad kopš asiņainā konflikta ir apritējis gandrīz mēnesis, Porziņģis ir publiskojis fotogrāfijas, kurās redzama rēta uz Kristapa sejas.

Kā zināms, 12. maijā sociālajos tīklos un sarakstēs starp cilvēkiem parādījās skandalozs video, kurā redzams, kā latviešu basketbolists, Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) basketbolists, kluba Dalasas “Mavericks” spēlētājs Kristaps Porziņģis iesaistījies kautiņā.

Pēc kautiņa nopludinātā balss ierakstā Porziņģis atklāja, ka viņam mests ar krēslu un trāpīts pa galvu.

Tagad Liepājā no 12. līdz 15. jūnijam otro reizi norisinās Porziņģa rīkota meistarklase jeb nometne tiem jauniešiem, kuriem ir liels potenciāls basketbolā. Tās laikā NBA spēlētājs publisko arī daudzus foto un video – gan ar nometnes dalībniekiem, gan arī sevi.

Kā redzams bildēs, tad Porziņģim vēl joprojām ir redzama rēta uz pieres – turklāt visai liela. Basketbolisti fani gan pajoko, ka šī rēta Kristapam tieši piešķir bīstamāka džeka tēlu.