2. Auns

Auni ir supermammas. Šīs mammas vienmēr būs saplānojušas trīs soļus uz priekšu. Šīs zodiaka zīmes pārstāves bērnos jau kopš mazotnes cenšas attīstīt visus talantus, tādējādi bērnu grafiks ir ļoti piepildīts ar dažādiem pulciņiem. Auni vēlas, lai bērni pavadītu laiku produktīvi, nevis to izšķērdētu.

Tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāves būs jau laikus saplānojušas gan dažādas fiziskās aktivitātes, gan pulciņus un pat izklaidi. Šīs mammas vēlas, lai bērnos jau no mazotnes raisās interese par plašo pasauli un dažādajām iespējām. Auni cenšas mudināt bērnus stāties pretī visām grūtībam un izaicinājumiem. Šīs mammas reizēm var būt “asas”, taču to vienmēr nožēlo. Dažbrīd Auni neieklausās bērnu vēlmēs, taču rīkojas tā, kā pašas uzskata par pareizu.

3. Dvīņi

LASI VĒL: Pīrāgs ar biezpienu, āboliem un žāvētām aprikozēm

Dvīņu mamma saviem bērniem ir kā labākā draudzene. Šīs mammas ar bērniem var runāt par jebko. Dvīņu mammām no bērniem nav nekādu noslēpumu, tāpēc viņu attiecībās valda pilnīga atklātība un uzticēšanās. Šīs zodiaka zīmes pārstāves ir ļoti komunikablas un to arī māca saviem bērniem.

Līdz ar to, ka Dvīņu mammas ir ļoti atklātas, bērni jau no mazotnes gūst pieredzi un zināšanas par to, kas notiek plašajā pasaulē. Dvīņu mammas ir unikālas ar to, ka viņas ar saviem bērniem spēj saprasties jebkurā vecumā, kā arī neskatoties uz to vai bērns ir puika vai meitene. Šīs mammas ir labākās bērnu ballīšu rīkotājas!

4. Mežāzis

Mežāžu mammas ir cīnītājas. Šīs mammas par saviem bērniem “stāvēs un kritīs”. Viņas vienmēr aizstāvēs savus bērnus. Mežāži ir ļoti lojāli, tādējādi, ja bērns nonāks konflikta situācijā, mamma vienmēr būs bērna pusē. Šis mammas bērnu audzināšanu uztver ļoti nopietni.

Viņas vēlas bērnus izaudzināt par kārtīgiem cilvēkiem. Tādējādi bērnos jau kopš mazotnes tiek ieaudzināta darba ētika, disciplīna un rūpes par tuvajiem. Šo mammu bērniem ir cītīgi jāstrādā, lai viņi tiktu apbalvoti vai atalgoti ar kaut ko ļoti kārotu. Šīs mammas ir ļoti nesavtīgas un bieži vien aizmirst par laiku sev, veltot visu uzmanību tikai bērniem.