Lieli jaunumi mūziķa un STV šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Andra Kiviča dzīvē. Pēc vairāku gadu pauzes atkal kopā sanāks leģendārā grupa “Z-scars.” Turklāt jau drīzumā gaidāms arī vērienīgs lielkoncerts, kuru organizēs Liene Kiviča.

Z-Scars ir Latvijas mūzikas grupa, kas tika dibināta 2001. gada 3. februārī, kad notika pirmais grupas koncerts klubā “Metro”.

Z-Scars plašāku atpazīstamību Latvijā izpelnījās 2003. gadā ar dziesmu “Tu tuvojies sev” un savu debijas albumu “Starp tevi un mani”.

LASI VĒL: Sliktas ziņas Lielbritānijas karaļa Čārlza III dzīvē

Sākotnēji grupa Z-Scars uzstājās dažādos klubos un piedalījās mūzikas festivālos un konkursos. 2002. gada vasarā Z-Scars uzvarēja Latvijas jauno grupu konkursā “Stage Number One” un “Tu esi pamanīts”, 2003. gadā, piedaloties Liepājas dzintarā, ieguva ceturto vietu.

Pirmie panākumi radiostacijās bija radiosingla “Jūtot tā” uzvara Radio SWH jauno mūziķu topā “Priekšnams”, kas pavēra dziesmai ceļu uz vadošo radiostaciju topiem.

Vēl labākus panākumus 2002. gada beigās guva nākamā dziesma “Ja tu esi viens”. Savukārt 2003. gada vasarā klajā nāca līdz šim populārākā Z-Scars dziesma “Tu tuvojies sev”, kas arī ir vadošā dziesma dokumentālajā filmā “Atrasts Amerikā”.

Rudenī pirmās vietas radiostaciju topos ieņēma arī dziesma “Tev es nemelotu”.

Novēlam panākumiem bagātīgus un uz izaugsmi vērstu attīstību grupai! Cerams, ka viņiem viss izdosies!