Pāris mēnešus pēc kāzām Vebbu pāris no Albertas provinces Kanādā, uzzināja, ka viņiem drīz būs mazulis. Betānija un Tims bija cerējuši, ka vismaz gadu baudīs divvientulību un tikai pēc tam sāks domāt par dzimtas turpināšanu, tomēr liktenis lēma citādāk.

Starp citu, jauno pāri šī ziņa nebūt neapbēdināja, drīzāk gan otrādi. Tāpēc, ka bērniņš ģimenē ienāks nedaudz ātrāk, viņš nebūs mazāk gaidīts un mīlēts. Taču tam, kas notika tālāk, Vebbi galīgi nebija gatavi. Un viņus var saprast…

Kārtējā plānveida apskatē ginekologs uzdeva Betānijai jautājumu, vai viņas dzimtā ir bijuši daudzaugļu dzemdību gadījumi. Topošā māmiņa apjuka, bet ārsts parādīja uz monitora uzņēmumu.

Raugoties monitorā, ārsts sāka skaitīt…

“Kad viņš parādīja uz ekrāna trešo mazuli, es nodomāju – nu gan pietiek! Bet mediķis pat nedomāja apklust,” atceras daudzbērnu māmiņa Betānija.

Kā izrādījās, sievietes vēderā attīstījās vienlaicīgi četri mazuļi. Pāris atzinās, ka sākotnēji šī ziņa viņus iedzina panikā. Tomēr pēc laika, kad atgāja no šoka, Vebbu pāris sāka apsvērt, kā mainīsies viņu nākotnes plāni.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!