Mēs visi atceramies dažādos pasākumus, kuriem ilgi un rūpīgi gatavojāmies skolas gados. Daudzus gan šīs atmiņas ne visai priecē. Diemžēl ne katram ir veicies ar skolotājiem.

Ir skolotāji, kuri visu gatavošanos pasākumam uzveļ uz skolēnu pleciem, lai vēlāk, neizdošanās gadījumā, visā varētu vainot tikai bērnus. Par laimi, ir arī tādi, kam skolas laiku atmiņas liks pasmaidīt. Lūk, kas notiek, kad pie darba ķeras spējīgs pedagogs!

Šeit ir piemērs, kur uzstāšanās zvaigzne bija skolotāja. Bez šīs azartiskās sievietes bērnu atvadu deja noteikti nebūtu tik spilgta un koša!

Nākamajā video piedalījās jau daudz vairāk skolotāju. Viņi nebaidījās „zaudēt” savu autoritāti, nekautrējās un neturējās rāmjos, bet gluži otrādi – uzstājās visai azartiski!

Noskaties video:

Bet skatoties deju popūrijā pēdējā videorullītī, pilnīgi gribas aplaudēt skolotājiem. Pateicoties tādiem pedagogiem, skolēni 100% skolu atcerēsies ar mīlestību!

Kā redzi, izlaidums ar radošiem pedagogiem var patiesi pārspēt daudzus jauniešu koncertus. Šādi skati priecē acis un silda dvēseli!