Grupai “Citi zēni”, kas pārstāvēs Latviju mūzikas konkursā “Eirovīzija”, mikroblogošanas vietnē “Twitter” seko Grēta Tūnberga.

Dziesmu konkursā “Supernova 2022” izraudzījās Latvijas pārstāvi “Eirovīzijā”- grupu “Citi zēni” ar dziesmu “Eat Your Salad”. Mikroblogošanas vietnes”Twitter” acīgie lietotāji pamanījuši, ka grupas “Citi zēni” sekotāju pulkā atrodas arī ,pasaulē atpazīstamību ieguvusī, zviedru klimata aktīviste Grēta Tūnberga.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku viņi paši raksturo kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu.

Grupas sastāvs: Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņi), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas). Izlozē noskaidrots, ka 2022.gada Eirovīzijā Latvijas dziesma izskanēs pirmajā pusfinālā 10.maijā.

LASI VĒL: Pēc ilgāka laika Alla Pugačova parādās sabiedrībā un pārsteidz fanus ar savu izskatu: Nevar pat atpazīt (Video)

Tajā piedalīsies arī Albānija, Šveice, Slovēnija, Bulgārija, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Krievija, Portugāle, Dānija, Armēnija, Austrija, Horvātija, Islande un Grieķija. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 12.maijā, fināls – 14.maijā.

Novēlam veiksmi mūsu pārstāvjiem un turēsim īkšķus, ka viņiem viss izdosies! Neskatoties uz to, ka ir daļa cilvēku, kas uzskata, ka dziesma nav pati veiksmīgākā, tomēr tā ir diezgan lipīgi un viegli iegaumējama!