Holivudas slavenību pārim ir arī vecākais dēls, 19- gadīgais Dilans Duglass. Par viņu nav zināms daudz, taču spriežot pēc viņa Instagrama, viņa mūža galvenās kaislības ir mūzika un ceļojumi, nevis aktiermāksla, kā pārējiem ģimenes locekļiem.

Dilans un Kerisa ir ļoti draudzīgi, viņu profilos ir ļoti daudz kopīgu fotogrāfiju, zem kurām rakstīti silti vārdi, ko viņi velta viens otram.

Kādu laiku vecāki nerādījās ar saviem bērniem publikā, taču ar laiku situācija mainījās, un nu aizvien biežāk var redzēt dažādos pasākumos Ketrīnu kopā ar Kerisu. Un katra tāda parādīšanās ir kaut kas!

Kerisa mantojusi no mammas ne tikai lielisko izskatu, bet arī teicamu gaumi. Viņa vienmēr izceļ sava izskata rozīnītes un izskatās vienkārši satriecoši.

Neraugoties uz to, ka meitene vēl nav debitējusi kādā no publiskām profesijām, viņai jau ir daudz fanu, kas jūsmo par viņas maigo un draisko stilu.

Ar nepacietību gaidām, kad beidzot varēsim redzēt Kerisu uz ekrāniem un vēlreiz pārliecināties par to, ka no saviem talantīgajiem vecākiem viņa mantojusi pašu labāko.