Nekad nevar zināt, ko gaidīt no slavenību bērniem. Vieni ignorē savu vecāku publicitāti un dzīvo parastu cilvēku dzīvi, citi – gluži otrādi, to izmanto.

Ir arī tādi, kā Lilī-Rouza Depa, kura, lai arī sāka savu karjeru pateicoties saviem slavenajiem vecākiem, tomēr turpina to ar saviem spēkiem un gūst panākumus pateicoties savai profesionalitātei.

Bet ir arī tādi, kuri vēl ir pārāk mazi, lai demonstrētu savu raksturu, taču, kad izaugs, var pārspēt savus slavenos senčus. Šķiet, ka tāda zvaigznīte jau ir – Kerisa Duglasa.

Tagad Kerisai ir 17 gadi, bet viņa jau mierīgi var uzsākt modeles karjeru un gūt panākumus šajā sfērā, jo viņa ir ļoti līdzīga savai mātei, bet tādu skaistuļu ir maz.

LASI VĒL: Aktrise Anta Aizupe sajūsmina fanus: Viņa parāda, kā izskatās viņas meitas-dvīnītes (Foto)

Kādā savā intervijā Maikls Duglass paziņoja, ka viņa meita gatavojas debitēt kino, un iet savu vecāku pēdās.

Holivudas slavenību pārim ir arī vecākais dēls, 19- gadīgais Dilans Duglass. Par viņu nav zināms daudz, taču spriežot pēc viņa Instagrama, viņa mūža galvenās kaislības ir mūzika un ceļojumi, nevis aktiermāksla, kā pārējiem ģimenes locekļiem.

Dilans un Kerisa ir ļoti draudzīgi, viņu profilos ir ļoti daudz kopīgu fotogrāfiju, zem kurām rakstīti silti vārdi, ko viņi velta viens otram.

Kādu laiku vecāki nerādījās ar saviem bērniem publikā, taču ar laiku situācija mainījās, un nu aizvien biežāk var redzēt dažādos pasākumos Ketrīnu kopā ar Kerisu. Un katra tāda parādīšanās ir kaut kas!

Kerisa mantojusi no mammas ne tikai lielisko izskatu, bet arī teicamu gaumi. Viņa vienmēr izceļ sava izskata rozīnītes un izskatās vienkārši satriecoši.

Neraugoties uz to, ka meitene vēl nav debitējusi kādā no publiskām profesijām, viņai jau ir daudz fanu, kas jūsmo par viņas maigo un draisko stilu.

Ar nepacietību gaidām, kad beidzot varēsim redzēt Kerisu uz ekrāniem un vēlreiz pārliecināties par to, ka no saviem talantīgajiem vecākiem viņa mantojusi pašu labāko.