Noziedznieki un noziegumi ir pastāvējuši vienmēr. Neraugoties uz likumu bardzību un smagajiem sodiem, vienmēr ir atradies kāds, kurš uzskatījis, ka tie viņu neskars.

Tikai retais veic ļaunus darbus nepieciešamības pēc. Lielāko daļu noziedznieku vadās tikai savas alkatības pēc. Pat valstīs, kur par zādzību nocērt roku, vienalga zog. Mūsdienās, starp citu, atklāt tādus noziegumus ir vieglāk par vieglu.

Slēptās kameras uz katra stūra ik dienu fiksē katru seju, kas paiet tām garām. Lai cik dīvaini arī tas nebūtu, tos, kam patīk svešu mantu iebāzt kabatā, tas nemaz nemulsina. Mūsu izlasē tu redzēsi dažas visnekaunīgākās zādzības, kas nonākušas filmiņā.

Šķiet, cilvēkiem no šī video principā nav ne kauna, ne goda. Kaut vai tiem puišiem, kuri pāris minūtēs „pieaudzēja kājas” svešam motociklam!

Nu bet daži, kā sievietes audumu veikalā, jau sen nodarbojas ar zagšanu. Pārāk jau izmanīgi viņas strādā. Ceru, ka noskatoties šo video, katrs sapratīs, kā šie nelieši darbojas un neļaus tamlīdzīgiem triku meistariem sevi apmuļķot!

Skatoties zagļu gaitās, pat negribas domāt, kāpēc viņi to dara. Skaidri redzams, ka vairums no viņiem mierīgi izdzīvotu arī bez zagtajām mantām.

Bet kaimiņi un draugi droši vien uzskata viņus par labiem cilvēkiem! Kā gan var tik nekaunīgi zagt?