7. maijā mūzikas projekts “Mesa” publicēja jaunu un šī projekta eksistēšanas posmā šis būs jau trešā studijas albuma.

Līdz ar jauno skaņdarbu tiek izziņots lielkoncerts “Par mums”, kas notiks “Arēnā Rīga” nākamā gada 14. februārī. “Dziesmas tēma salipina kopā tos pamatjautājumus, kam Mesa pieskarās savās dziesmās – laiks, savstarpējās attiecības, jēga.

Kas paliks pēc mums ne tikai nosacīti mūžības kontekstā, bet kaut vai pēc durvju aizvēršanas no otras puses, tā ir lieta, par kuru vēlējos aicināt aizdomāties šajā skaņdarbā,” tā par singlu “Pēc mums” komentē projekta autors Gatis Irbe.

Dziesmas klipa režisore ir Adriāna Roze, operators ir Ivars Burtnieks. Klipā piedalījās brīvprātīgie dejotāji, kas atsaucās projekta sociālajos tīklos, kā arī dejotāji no Škutāna deju skolas. Dziesmas mūzikas autors ir Rūdolfs Budze.

Gatis piebilst arī to, ka vēlas, lai šīs dziesmas teksti skartu lielāko daļu klausītāju, jo dziesma ir galvenokārt parm ums. Tā arī radās doma par šādu koncerta nosaukumu.

Jautājot, kāpēc izvēlēts tik zīmīgs datums 14. februāris, tad Gatis atbild to, ka decembrī visi datumi esot bijuši aizņemti, tamdēļ 14. februāra pasākums būs domātas ne tikai cilvēkiem, kas ir attiecībās, bet arī tiem, kam savas otrās pusītes pagaidām vēl nav.

Noklausies dziesmu: