Kad mēs gribam uzsvērt pārsteidzošu līdzību starp cilvēkiem, mēs sakām, ka viņi ir līdzīgi – gluži kā dvīņi. Tuviem radiniekiem ir kaut kas kopējs izskatā. Tuvāka radinieka par māsu vai brāli ir grūti atrast!

Lūk, kāpēc cilvēki tā brīnās, kad uzzina, ka mūsu stāsta varones nav tikai draudzenes. Anglietes Lusija un Marija Eilmeres jau kopš mazotnes lika brīnīties visiem apkārtējiem. Cilvēki neticēja, ka meitenītes, kuras nemaz nav līdzīgas, ir dvīņu māsas.

Donna, meitenīšu māte, bija septītajās debesīs no laimes, kad ārsti pateica, ka būs dvīnīši. Vēlāk noskaidrojās: īstais pārsteigums sievieti gaida pēc dzemdībām.

Kad Donnai pirmo reizi parādīja meitiņas, viņa bija šokā. Ultrasonogrāfijā bērnu ādas krāsu, protams, redzēt nevarēja. Sieviete pat nenojauta, cik atšķirīgas būs viņas meitenītes!

Sākumā Donna centās ģērbt meitiņas kā dvīnītes, taču drīz vien kļuva skaidrs, ka viņu gaumes ir atšķirīgas. Lusi, viena no meitenēm, šodien atceras: skolā daudzi domāja, ka Eilmeru ģimene viņu ir adoptējusi!

Arī meiteņu raksturi ir atšķirīgi. Marijai ir kupli mati un kafijas krāsas āda, viņa ir sabiedriska un atvērta.

Bet rudmatainā un vasarraibumainā Lusija, gluži otrādi, ir noslēgta un kautrīga. Tomēr, neraugoties uz atšķirībām, meitenes vēl joprojām ir labākās draudzenes.

Atšķirīgi ir arī māsu nākotnes nodomi. Marija nolēmusi pēc skolas beigšanas studēt tiesības un psiholoģiju. Viņas sapnis ir strādāt ar cilvēkiem un veidot karjeru. Bet Lusijai vairāk interesē dizains un māksla.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!