Bijušie darbinieki portālā “sudzibas.lv” detalizēti izklāstījuši savus darba pienākumus un pastāstījuši par darba ikdienu, vainojot uzņēmumu bezkaunīgā un negodīgā attieksmē pret darbiniekiem.

“Cilvēki, nenāciet strādāt uz Olympic Casino!

Jums ir jāstāv 12 stundas kājās, pārtraukums ir tikai tad, kad nav cilvēku, un tas ir ļoti reti. Jums ir jādara viss, jātīra pelnu trauki, pēc katra klienta jāpiebīda krēsls, klienti lielākoties ir agresīvi (atkarīgi) jūs vienmēr būsiet vainīgs pie viņa neveiksmēm, apsardzes nav, ir tikai poga.

Diezgan bieži ir uzbrukts darbiniekiem, vienreiz pat sadūra. Jums ir jāuzmācas katram klientam, jāpiedāvā bonusa kartes, jāskaita, cik cilvēki ienāk zālē, jāskaita klientu smaidi (jā, jūs nepārklausījāties), kurus atklāt ir grūti, jums jāstāsta viss par mārketingu un reālam darbam nav laika.

Darbs bezgaisīgās telpās. Jāveic naudas inkasācijas no aparātiem, jāpilda daudz atskaites. Jūs novēro drošības departaments, skatās, ko dariet kases ekrānā, skatās gandrīz katru soli un gaida, kad jūs kļūdīsities, lai varētu par to uzrakstīt raportu, jo tāds ir viņu darbs.

Piemēram – nav piebīdīts krēsls 5 minūtes, nav izslaucīts pelnu trauks 10 minūtes, nesasveicinājās ar klientu, meitenēm izlaisti mati, sakrustotas rokas utt. Par katru raportu jums novelk no piemaksas, kura sastāv 115 euro.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!