TV3 ekrānos redzami vēl pagājušajā vasarā filmēti seriāla “Viņas melo labāk” kārtējās sezonas notikumi. Uzreiz pēc Martas (Evija Skulte) kāzām ar Māri (Andris Bulis) uzrodas kāda skaista sieviete vārdā Samanta (Liene Sebre), atklājot, ka viņai no Māra ir pusgadu vecs bērns.

Skatītāji ir patīkami pārsteigti, cik ļoti dabiski Buļa atveidotais Māris auklē mazo, kura velta aktierim smaidus, reaģē uz viņa ķiķināšanu un ļaujas uzkavēties viņa rokās.

Kā vēsta izdevums “Kas Jauns”, meitenītei ar īpašu pacietību nemaz nav jāapbruņojas – Andris Bulis arī īstajā dzīvē ir viņas tētis!

Bet kā gan? Izrādās, ka pagājušajā vasarā uzņemtajos kadros patiešām redzama Buļa un viņa sievas Ilzes tobrīd pusgadu vecā meita Alise.

Lai gan ar bērnu kadrā spēlē tētis, tomēr tas nenozīmē, ka viss ir tik vienkārši. Operatori un režisors aizkadrā rādījuši jokus, lai pievērstu mazās uzmanību, tāpat allaž klāt bijusi mamma.

Zīmīgi, ka līdzīga situācijā kā seriālā Mārim, pašam Andrim pirms vairākiem gadiem bija arī reālajā dzīvē. Par laimi, sānsolis tika izbeigts un piedots, turklāt 2017. gada sākumā pasaulē nāca Alisīte.