“Viņas melo labāk” ir viens no latviešu televīzijas seriāliem, kas tiek pārraidīts kanālā TV3. Seriāls pirmo reizi TV ekrānos bija redzams kopš 2013. gada 1. jūlijā. Tā kā visai drīzumā tiks svinēta 4 gadu jubileja. Neskatoties uz to, ka daudziem šis seriāls nepatīk, tik pat daudziem un, iespējams, pat vēl vairākiem šis seriāls tomēr ir sirdij tuvs.

Kā jau tas ierasts, vasaru darba dienu vakari aizrit šī gadalaika populārākajā pašmāju seriāla baudīšanā. Bet tā kā jūnijā tuvojas vieni no gada gaidītākajiem un grandiozākajiem svētkiem, kad teju visa Latvija dodas zaļumos, šajā nedēļā TV3 programmā ir nelielas izmaiņas…

Kā vēsta TV3 mājaslapā atrodamā programma, šo piektdien, 23. jūnijā, vienu sēriju nāksies izlaist Līgo svētku dēļ.

Taču līdz tam jūs visus sagaida interesanti notikumi un jauni pavērsieni – beidzot tiks notverts viltīgais afērists Pelikāns jeb Fēlikss Šmakovks, kurš izkrāpa Margaritas dzīvokli.

Savukārt Martai radīsies pamatotas aizdomas, ka Māris viņus krāpj. Parādīsies arī jauns tēls – biznesmenis Artūrs, kurš pievērsīs pastiprinātu uzmanību Margaritai.

To un daudzus citus pavērsienus piedzīvojiet kopā ar “Viņas melo labāk” jaunajā nedēļā katru darba dienas vakaru, izņemot piektdien, plkst. 20:20.

Avots :
Skaties.lv