27. decembrī 59 gadu vecumā mūžībā devās grupas “Opus pro” dziedātājs Alex (Oļegs) Andrejevs. Viņa dzīvesbiedre Agita Grīnberga izdevumam “Privātā Dzīve” pastāstīja par mūziķa dzīves pēdējām dienām.

“Itin nekas neliecināja par kādām veselības problēmām… Un tomēr – kas tāds var atgadīties ar ikvienu no mums,” pauž Grīnberga. “Varbūt kaut ko juta, kaut ko nojauta, bet pēdējā laikā bieži teica paldies.

Īpaši Ziemassvētku vakarā viņš man pateicās par daudzām lietām, ko esmu izdarījusi. (..) Viņš vairākas reizes uzsvēra, ka ir ļoti laimīgs,” izdevumam atminas Alex dzīvesbiedre.

LASI VĒL: Braucu pa Rīgu un tālumā ieraudzīju diezgan traku skatu. Ātri paķēru telefonu un visu nofilmēju (Video)

Viņa stāsta, ka nākamajā dienā Alex viesojies pie bērniem un mazbērniem, kur viņi, pēc meitas Aijas Andrejevas sacītā, “nosvinējuši labākos Ziemassvētkus pasaulē, gluži kā bērnībā”.

Naktī, kad pārstāja pukstēt viņa sirds, Alex bija devies apciemot draugus.

Viņu mājās viņš aizgāja pie miera un vairs nepamodās, un par notikušo Agita uzzinājusi, esot darbā.

Alex un Agita ir pazīstami kopš 80. gadu beigām, taču satuvinājās pirms septiņiem gadiem. Alex jeb īstajā vārdā Oļegs Andrejevs, latviešu smagā roka grupas “Opus pro” solists, tādu dziesmu kā “Tu un es”, “Rozā lietus”, “Dzimene”, “Pēdējā pietura”, “Čempions” līdzautors, meitu Aijas un Lauras tēvs.

Atgādinām, ka mūziķis dzimis 1962. gada 10. oktobrī, Daugavpilī. Alex no 1986. gada bijis “Opus pro” grupas kodolā kopā ar ģitāristu un dziesmu autoru Hariju Zariņu. Grupa izveidota 1986. gadā. “Opus pro” bija viena no populārākajām latviešu grupām 20. gadsimta 80. un 90. gados.

Izsakam līdzjūtību visai ģimenei un tuviniekiem…