Kā vēsta “Daily Mail”, tad pavisam nesen kādai mātei ar savu 12 gadus veco meitu nācās pārlaist nakti lidostā Spānijā, jo viņu rokas bagāžas koferis par nepilniem diviem centimetriem pārsniedza aviosabiedrības “Ryanair” atļautos izmērus. Savukārt pēc ceļojuma viņai nepietika naudas, lai samaksātu par papildu bagāžu.

Tanja Elstone un viņas meita Malaika Elstone-Ekpei ar tiem pašiem koferiem veiksmīgi aizlidoja uz Spāniju aviosabiedrības “Vueling” reisā. Lielākās problēmas sākās atpakaļceļā, kad viņas mēģināja iekļūt “Ryanair” reisā uz Mančestru.

Lidsabiedrības darbinieks izmērīja Malaikas koferi un paziņoja, ka tas par 1,7 centimetriem pārsniedz atļauto izmēru. Darbinieks attiecīgi uzreiz piedāvāja noformēt bagāžu kā nododamo, prasot par to 54 eiro.

Papildus tam visam šajā situācijā iejaucās arī kāds cits darbinieks, sakot, ka arī pašas Elstones koferis esot par lielu. Līdz ar to mātei un meitai vajadzēja šķirties jau no vairāk nekā 100 eiro, lai varētu nodot bagāžu un sēsties reisā, uz kuru bija iegādātās biļetes.

Tā kā naudas nebija, un kā stāstīja sieviete, alga tiks ieskaitīta tikai nākamajā dienā, viņām nācās palaist garām reisu, kas 10.augustā plkst.21.10 devās no Alikantes uz Mančestru. Attiecīgas abas bija spiestas pārlaist nakti Alikantes lidostā, kur kopumā pavadīja 14 stundas.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!